Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Květen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Říj    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Nejnovější komentáře

Několik dnů před koncem roku 2020 je stále jasnější, že dohrání soutěží družstev se pomalu, ale jistě, stává utopií. STK už rozhodla o odložení přeloženého kola I.lig, které se mělo hrát 3.1.2021 a aktuální „koronavirová“ situace zřejmě pošle pod kytky i další termín, kdy měla hrát i naše družstva. Konkrétně jde o 10.1.2021, kdy se měla hrát II.liga.

Nepříjemné, ale stávají se i horší věci :-(

Naprostá většina z nás si jistě pamatuje vítěze turnaje Open Karviná 2010 GM Krzysztofa Bulského z Polska. Několikrát se zúčastnil našeho turnaje a poznali jsme ho jako pohodového a velmi silného hráče (ač tehdy ještě nebyl GM). Z Polska však přišla smutná zpráva. GM Krzysztof Bulski zemřel 17.12.2020 ve věku 33 let.

Život není jednoduchý a aby toho nebylo málo, tak ve stejný den, kdy jsem se dozvěděl o jedné smutné události, dorazila i druhá „jobovka“. Ve věku 65 let zemřel náš bývalý dlouholetý člen a přítel, který se vždy aktivně zúčastňoval akcí našeho klubu i přesto, že již několik let hrál za Petrovice-Ervín Olešňan.
Upřímnou soustrast pozůstalým i spoluhráčům z Petrovic.

Snad nás před vánočními svátky alespoň trochu povzbudí něco radostnějšího :-) Doktor Jaromír Canibal, dlouholetý předseda a úspěšný kapitán extraligového celku ŠK Karviná oslavil 19.12.2020 narozeniny. Nebudu prozrazovat kolikáté :-)
Za výbor i všechny členy klubu přeji vše nejlepší, hodně štěstí a zdraví a dovolím si vyjádřit přesvědčení, že Jarda bude ještě dlouho a dobře hrát za naše týmy a také v korespondenčním šachu neřekl mezinárodní mistr Canibal své poslední slovo ;-)
Jarku, hodně štěstí a zdraví!

PES, který nás hlídá, abychom se nenakazili, nás pomalu vede do pátého stupně „nebezpečí“. Na 99,99999% je jisté, že v reálu proti sobě do konce roku 2020 u šachovnice nezasedneme. To však neznamená, že nemůžeme hrát. Martin Sobek navrhl sehrát online bleskový turnaj v sobotu 2.1.2021.
Propozice připravujeme a budeme o turnaji informovat e-mailem nebo přímo zde na webu našeho klubu.
Pravda, v poslední době je to tady „mrtvé“, ale ono se toho moc neděje.

Propozice online turnaje zveřejníme do 30.12.2020.

Blíží se svátky, které letos budou možná opravdu svátky klidu. Užijte si je, trénujte, hrajte (třeba online) a hlavně se pokuste zůstat zdraví ;-)

 

 

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.