Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Únor 2020
Po Út St Čt So Ne
« Led    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Nejnovější komentáře

 Powered by Max Banner Ads 

Ve čtvrtek. 12.12.2019, byl rozehrán přebor mládeže našeho klubu. Do turnaje se přihlásilo osm mladých hráčů, kteří budou bojovat o věcné ceny.

V turnaji, který se hraje podle níže uvedených propozic, zatím nemají hráči odehraný stejný počet partií, ale i tak už se rýsují favorité. Do konce turnaje však ještě zbývá dost kol a nic není jasné. Navíc v tomto turnaji nejde ani tak o ceny (cenu dostanou všichni), jako spíše o to, aby se naši žáčci naučili zapisovat partie a aby si osvojili šachové zvyklosti.

Pořadí v turnaji je následující:

Por. St.c. Jméno FED 1 2 3 4 5 6 7 8 Body SB.Son
1 3 Kypast Daniel CZE *   1 1       1 3 2,00
2 8 Kijonková Klaudie CZE   *       1   1 2 0,00
3 6 Lankoč Ondřej CZE 0   * 1         1 1,00
4 4 Novák Vojtěch CZE 0   0 *       1 1 0,00
  7 Krajčovič Filip CZE         *   1   1 0,00
6 1 Ambrušová Adéla CZE   0       *     0 0,00
  2 Heligman Tomáš CZE         0   *   0 0,00
  5 Mrozek Markus CZE 0 0   0       * 0 0,00

Rozpis jednotlivých utkání je sice pevně dán, ale pokud je to možné a jsou volní hráči, mohou si své partie dopředu předehrávat.

Rozpis kol:

Kolo 1        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
1 Ambrušová Adéla 0 – 1 Kijonková Klaudie 8
2 Heligman Tomáš 0 – 1 Krajčovič Filip 7
3 Kypast Daniel 1 – 0 Lankoč Ondřej 6
4 Novák Vojtěch 1 – 0 Mrozek Markus 5
         
Kolo 2        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
8 Kijonková Klaudie 1 – 0 Mrozek Markus 5
6 Lankoč Ondřej 1 – 0 Novák Vojtěch 4
7 Krajčovič Filip - Kypast Daniel 3
1 Ambrušová Adéla - Heligman Tomáš 2
         
Kolo 3        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
2 Heligman Tomáš - Kijonková Klaudie 8
3 Kypast Daniel - Ambrušová Adéla 1
4 Novák Vojtěch - Krajčovič Filip 7
5 Mrozek Markus - Lankoč Ondřej 6
         
Kolo 4        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
8 Kijonková Klaudie - Lankoč Ondřej 6
7 Krajčovič Filip - Mrozek Markus 5
1 Ambrušová Adéla - Novák Vojtěch 4
2 Heligman Tomáš - Kypast Daniel 3
         
Kolo 5        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
3 Kypast Daniel - Kijonková Klaudie 8
4 Novák Vojtěch - Heligman Tomáš 2
5 Mrozek Markus - Ambrušová Adéla 1
6 Lankoč Ondřej - Krajčovič Filip 7
         
Kolo 6        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
8 Kijonková Klaudie - Krajčovič Filip 7
1 Ambrušová Adéla - Lankoč Ondřej 6
2 Heligman Tomáš - Mrozek Markus 5
3 Kypast Daniel 1 – 0 Novák Vojtěch 4
         
Kolo 7        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
4 Novák Vojtěch - Kijonková Klaudie 8
5 Mrozek Markus 0 – 1 Kypast Daniel 3
6 Lankoč Ondřej - Heligman Tomáš 2
7 Krajčovič Filip - Ambrušová Adéla 1

Propozice turnaje:

 

Vánoční přebor mládeže

 

Místo konání: šachová herna ŠK Karviná v OC GRUMAR, 1.patro, na ulici Centrum

 

Datum konání: 12.12.2019 – 30.1.2020

 

Počet kol a hrací systém: počet kol dle počtu účastníků; hrací systém „round robin“ (každý s každým), 20 minut na celou partii pro každého hráče se zápisem partie

 

Rozhodčí: Krajčovič, Zimniok

 

Vklady: 0,- Kč

 

Ceny: věcné, pro každého účastníka

 

Právo účasti: všichni členové ŠK Karviná mladší osmnácti let a všichni účastníci šachových tréninků mládeže ŠK Karviná (i doposud neregistrovaní)

 

Přihlášky: do 12.12.2019 přímo v místě konání

 

Časový rozvrh:

 

12.12.2019 16:30 – 16:40 losování

12.12.2019 16:40 – 17:20 1.kolo

12.12.2019 17:20 – 18:00 2.kolo

19.12.2019 16:30 – 17:10 3.kolo

19.12.2019 17:15 – 17:55 4.kolo

09.01.2020 16:30 – 17:10 5.kolo

09.01.2020 17:15 – 17:55 6.kolo

16.01.2020 16:30 – 17:10 7.kolo

16.01.2020 17:15 – 17:55 8.kolo

23.01.2020 16:30 – 17:10 9.kolo

23.01.2020 17:15 – 17:55 10.kolo

30.01.2020 16:45 vyhlášení výsledků a předání cen

 

Dohrávky: středy ( 18.12.2019; 15.01.2020. 29.01.2020) od 16:30

 

 

Za výbor ŠK Karviná: Zimniok L., předseda ŠK Karviná

 

 

 

 

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.