Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Říjen 2020
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Nejnovější komentáře

Ve čtvrtek. 12.12.2019, byl rozehrán přebor mládeže našeho klubu. Do turnaje se přihlásilo osm mladých hráčů, kteří budou bojovat o věcné ceny.

V turnaji, který se hraje podle níže uvedených propozic, zatím nemají hráči odehraný stejný počet partií, ale i tak už se rýsují favorité. Do konce turnaje však ještě zbývá dost kol a nic není jasné. Navíc v tomto turnaji nejde ani tak o ceny (cenu dostanou všichni), jako spíše o to, aby se naši žáčci naučili zapisovat partie a aby si osvojili šachové zvyklosti.

Pořadí v turnaji je následující:

Por. St.c. Jméno FED 1 2 3 4 5 6 7 8 Body SB.Son
1 3 Kypast Daniel CZE *   1 1       1 3 2,00
2 8 Kijonková Klaudie CZE   *       1   1 2 0,00
3 6 Lankoč Ondřej CZE 0   * 1         1 1,00
4 4 Novák Vojtěch CZE 0   0 *       1 1 0,00
  7 Krajčovič Filip CZE         *   1   1 0,00
6 1 Ambrušová Adéla CZE   0       *     0 0,00
  2 Heligman Tomáš CZE         0   *   0 0,00
  5 Mrozek Markus CZE 0 0   0       * 0 0,00

Rozpis jednotlivých utkání je sice pevně dán, ale pokud je to možné a jsou volní hráči, mohou si své partie dopředu předehrávat.

Rozpis kol:

Kolo 1        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
1 Ambrušová Adéla 0 – 1 Kijonková Klaudie 8
2 Heligman Tomáš 0 – 1 Krajčovič Filip 7
3 Kypast Daniel 1 – 0 Lankoč Ondřej 6
4 Novák Vojtěch 1 – 0 Mrozek Markus 5
         
Kolo 2        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
8 Kijonková Klaudie 1 – 0 Mrozek Markus 5
6 Lankoč Ondřej 1 – 0 Novák Vojtěch 4
7 Krajčovič Filip - Kypast Daniel 3
1 Ambrušová Adéla - Heligman Tomáš 2
         
Kolo 3        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
2 Heligman Tomáš - Kijonková Klaudie 8
3 Kypast Daniel - Ambrušová Adéla 1
4 Novák Vojtěch - Krajčovič Filip 7
5 Mrozek Markus - Lankoč Ondřej 6
         
Kolo 4        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
8 Kijonková Klaudie - Lankoč Ondřej 6
7 Krajčovič Filip - Mrozek Markus 5
1 Ambrušová Adéla - Novák Vojtěch 4
2 Heligman Tomáš - Kypast Daniel 3
         
Kolo 5        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
3 Kypast Daniel - Kijonková Klaudie 8
4 Novák Vojtěch - Heligman Tomáš 2
5 Mrozek Markus - Ambrušová Adéla 1
6 Lankoč Ondřej - Krajčovič Filip 7
         
Kolo 6        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
8 Kijonková Klaudie - Krajčovič Filip 7
1 Ambrušová Adéla - Lankoč Ondřej 6
2 Heligman Tomáš - Mrozek Markus 5
3 Kypast Daniel 1 – 0 Novák Vojtěch 4
         
Kolo 7        
         
St.c. Jméno Výs. Jméno St.c.
4 Novák Vojtěch - Kijonková Klaudie 8
5 Mrozek Markus 0 – 1 Kypast Daniel 3
6 Lankoč Ondřej - Heligman Tomáš 2
7 Krajčovič Filip - Ambrušová Adéla 1

Propozice turnaje:

 

Vánoční přebor mládeže

 

Místo konání: šachová herna ŠK Karviná v OC GRUMAR, 1.patro, na ulici Centrum

 

Datum konání: 12.12.2019 – 30.1.2020

 

Počet kol a hrací systém: počet kol dle počtu účastníků; hrací systém „round robin“ (každý s každým), 20 minut na celou partii pro každého hráče se zápisem partie

 

Rozhodčí: Krajčovič, Zimniok

 

Vklady: 0,- Kč

 

Ceny: věcné, pro každého účastníka

 

Právo účasti: všichni členové ŠK Karviná mladší osmnácti let a všichni účastníci šachových tréninků mládeže ŠK Karviná (i doposud neregistrovaní)

 

Přihlášky: do 12.12.2019 přímo v místě konání

 

Časový rozvrh:

 

12.12.2019 16:30 – 16:40 losování

12.12.2019 16:40 – 17:20 1.kolo

12.12.2019 17:20 – 18:00 2.kolo

19.12.2019 16:30 – 17:10 3.kolo

19.12.2019 17:15 – 17:55 4.kolo

09.01.2020 16:30 – 17:10 5.kolo

09.01.2020 17:15 – 17:55 6.kolo

16.01.2020 16:30 – 17:10 7.kolo

16.01.2020 17:15 – 17:55 8.kolo

23.01.2020 16:30 – 17:10 9.kolo

23.01.2020 17:15 – 17:55 10.kolo

30.01.2020 16:45 vyhlášení výsledků a předání cen

 

Dohrávky: středy ( 18.12.2019; 15.01.2020. 29.01.2020) od 16:30

 

 

Za výbor ŠK Karviná: Zimniok L., předseda ŠK Karviná

 

 

 

 

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.