Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Prosinec 2018
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Nejnovější komentáře

Níže naleznete los soutěží našich družstev (II.Liga „F“. Krajská soutěž „B“ a Okresní přebor Karviná) pro ročník 2018-2019.

Kolo Soutěž DOMA VENKU Datum Čas Měsíc
1. II.Liga „F“ ŠK Karviná „A“ Labortech Ostrava „B“ 14.10.2018 10:00 říjen
1. KS „B“ TJ Vendryně ŠK Karviná „B“ 14.10.2018 09:00
1. OP Baník Havířov „D“ ŠK Karviná „C“ 21.10.2018 09:00
2. II.Liga „F“ Sokol Vrbno pod P. ŠK Karviná „A“ 04.11.2018 10:00 listopad
2. KS „B“ ŠK Karviná „B“ Rychvald „B“ 04.11.2018 09:00
2. OP ŠK Karviná „C“ Sokol Chotěbuz 11.11.2018 09:00
3. II.Liga „F“ ŠK Karviná „A“ TŽ Třinec „B“ 18.11.2018 10:00
3. KS „B“ Viktorie Bohumín ŠK Karviná „B“ 18.11.2018 09:00
3. OP TJ Sokol Těrlicko ŠK Karviná „C“ 25.11.2018 09:00
4. II.Liga „F“ Slavoj Poruba „B“ ŠK Karviná „A“ 02.12.2018 10:00 prosinec
4. KS „B“ ŠK Karviná „B“ SK Slavia Orlová „D“ 02.12.2018 09:00
4. OP ŠK Karviná „C“ TJ Slovan Havířov „C“ 09.12.2018 09:00
5. II.Liga „F“ ŠK Karviná „A“ TJ Sokol Dobrá 16.12.2018 10:00
5. KS „B“ Inter Petrovice ŠK Karviná „B“ 16.12.2018 09:00
5. OP SK Slavia Orlová „F“ ŠK Karviná „C“ 06.01.2019 09:00 leden
6. II.Liga „F“ KVS EKODIVIZE Opava ŠK Karviná „A“ 13.01.2019 10:00
6. KS „B“ ŠK Karviná „B“ TJ Mosty u Jablunkova 13.01.2019 09:00
6. OP Rychvald „C“ ŠK Karviná „C“ 20.01.2019 09:00
7. II.Liga „F“ ŠK Karviná „A“ SK Slavia Orlová „B“ 27.01.2019 10:00
7. KS „B“ TJ Sokol Dobrá „B“ ŠK Karviná „B“ 27.01.2019 09:00
7. OP ŠK Karviná „C“ Slavoj Český Těšín „B“ 03.02.2019 09:00 únor
8. II.Liga „F“ TJ Slovan Havířov ŠK Karviná „A“ 10.02.2019 10:00
8. KS „B“ ŠK Karviná „B“ Sokol Brušperk „A“ 10.02.2019 09:00
8. OP TJ Slovan Havířov „B“ ŠK Karviná „C“ 17.02.2019 09:00
9. II.Liga „F“ ŠK Karviná „A“ Slavoj Poruba „C“ 24.02.2019 10:00
9. KS „B“ BŠŠ Frýdek-Místek „E“ ŠK Karviná „B“ 24.02.2019 09:00
9. OP ŠK Karviná „C“ SK Slavia Orlová „E“ 03.03.2019 09:00 březen
10. II.Liga „F“ BŠŠ Frýdek-Místek „C“ ŠK Karviná „A“ 17.03.2019 10:00
10. KS „B“ ŠK Karviná „B“ Baník Havířov „C“ 17.03.2019 09:00
11. II.Liga „F“ ŠK Karviná „A“ Baník Havířov 31.03.2019 10:00
11. KS „B“ Rychvald „A“ ŠK Karviná „B“ 31.03.2019 09:00

Odkazy na chess-results (soupisky, hráči atp.):

II.liga „F“

KS „B“

OP Karviná

 

 

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.