Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Srpen 2022
Po Út St Čt So Ne
« Čec    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Nejnovější komentáře

Jeden z účastníků turnaje, zapálený turista i šachista, nadšený fanda šachu v našem regionu, Jirka Hurta, napsal pár řádek o turnaji. K tomu přidal několik fotek… Takže další subjektivní pohled na Open Karviná ;-)

Jirka :-)

Jirka :-)

Hurta:

 

Tak po debaklu v Koníkovi jsem se rozhodl, že dosáhnu hranice bitvy na Bílé hoře (Elo 1620) a přihlásil jsem se na Karvinou- to že tam prohraji kde co je v podstatě tutovka! Na druhé straně – já v Karviné- přes každoroční výprasky – hraji rád. A podporuji tím navíc Luboše Z, který organizuje v podstatě  poslední „prázdninový“ turnaj(v klasickém tepu- jinak je super Šenov, každý týden na Lapačce v rapidu- vřele doporučuji!!)  v šachově nesmírně nabitém regionu, který po „krachu“ Havířov open zůstal…(to je fakt na dýl a stojí za vážné zamyšlení!). Lubošovi se podařilo sezvat docela nabité startovní pole (teda nemyslím nabité v přilehlé restauraci!- i když se tam fakt hraje- a pak sedí na terase velice příjemně!).

Posílám pár fotek ( včera se mi povedlo nafotit souboj asi dvou nejsilnějších  hráčů!).

No jinak informace k významnému datu 5.7.- no jistě, svátek, ale hlavně- toho dne před 58 lety jsem se narodil….A-tento den vždy pořádá Radek Gruštík turnaj GRADO- bleskovky (ovšem s hendikepem…), od 16 hodiny. Jedná se sice o pakárnu- když máte moc vysoké Elo, máte třebas minutu a to se nedá stihnout, o čemž se přesvědčilo dost „vlčáků“, kteří si myslelo na ceny…ale je to sranda a navíc, kdo přijede, má u mě pivo (možná i víc…) a možná i překvapení.  Přijedou i mistři z Ostravy (myslím tím Aleše, Standu, Oťu, Jardu – prostě  vyhlášení blicaři  Labortechu!).

Nuže- přijeďte, bude sranda!!

Jirka

—–

Tolik Jirka Hurta. Já, jakožto jeho samozvaný trenér, jsem mu včera stanovil nové mety jeho výkonnostního poklesu :-) :
1620 – Bílá Hora

1492 – objevení Ameriky

1415 – upálení mistra Jana Husa

1212 – Zlatá bula sicilská

863 – příchod Cyrila a Metoděje na Moravu

…a dá-li Bůh a povolí FIDE

-33 … narození Ježíše Krista

Čelo turnaje

Čelo turnaje

Pohled do sálu

Pohled do sálu

Špička podruhé...

Špička podruhé…

Karvinské graffiti

Karvinské graffiti

Hrajeme!

Hrajeme!

 

 

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.