Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Říjen 2018
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Nejnovější komentáře

Významný člen našeho klubu DNES slaví své x-té narozeniny :-D

BLAHOPŘEJEME!!!

MUDr.Canibal, praktický a sportovní lékař, se po celý svůj život velkou měrou podílel nejen na rozvoji šachu, ale sportu obecně.
V šachu pak dosáhl pozoruhodných úspěchů zejména jako korespondenční šachista. Několikanásobný účastník mnoha mistrovství ČR v této disciplíně, reprezentant České republiky a také funkcionář a mezinárodní činovník, který v roce 2003 prakticky na vlastní náklady uspořádal dokonce celosvětový kongres korespondenčních šachistů (ICCF) ve městech Ostrava a Karviná, si jako jeden z mála ve své době vybojoval titul mezinárodní mistr ICCF. Doktor Canibal se korespondenčnímu i praktickému šachu věnuje i nadále a stále reprezentuje naše město i Českou republiku.

Významných úspěchů však dosáhl i v praktickém šachu, když se mu jako předsedovi, vedoucímu a kapitánovi družstva ŠK Karviná podařilo s tímto týmem v sezóně 2012-2013 znovu vybojovat účast v šachové Extralize.

Dr.Canibal se i přes pracovní vytížení nadále aktivně zapojuje do práce šachového klubu a stejně tak je agilní i v sekci korespondenčního šachu.

Nejen jako šachista, ale i jako sportovní lékař a funkcionář, je významnou osobností sportu v našem klubu i v našem městě.

Do dalších let mu přejeme hodně štěstí, zdraví a úspěchů nejen ve sportu, ale i v osobním životě!

canibal_lbarva_comics

 

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.