Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Zatím pouze předběžně, než vše projde kontrolou řídícíh orgánů, zveřejňujeme soupisky našich družstev v soutěžích a jejich los.

II. Liga „F“:

Šachový klub Karviná „A“ (Rtg prům.:2270)
Šach.   Jméno RtgFIDE RtgN FED Typ
1 IM Mroziak Maciej 2406 0 POL Z,C
2 IM Mikrut Dariusz 2397 0 POL Z,C
3   Czerw Dawid 2260 0 POL Z,C
4   Kubicka Anna 2221 0 POL C
5 FM Sobek Jaroslav 2247 2244 CZE Z
6 IM Poloch Petr 2275 2244 CZE Z
7 FM Olšar Jaroslav 2200 2184 CZE Z
8   Gibiec Ernest 2153 2130 CZE H
9   Kohut Anna 2010 0 POL C
10   Zimniok Lubomír 2051 2045 CZE Z,K
11   Káňa Pavel 2038 2048 CZE Z
12   Walowy Bohumír 2066 2032 CZE ZK
13   Szotek Josef 1975 1980 CZE  
14   Sobek Martin 1927 1910 CZE  
15   Sobek Rostislav 1998 2023 CZE  
16   Bělačík Jan 1914 1915 CZE  
17   Konečný Vladimír 1845 1878 CZE  
18   Zimniok Zdeněk 1776 1743 CZE  
19   Broda Michal 1812 1790 CZE  
20   Folwarczný Jiří 1798 1791 CZE  
2. liga – F ŠSČR 2017/2018
Los družstev pro všechna kola
1. Kolo Datum kola 2017/10/15 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
5 Šachový klub Karviná ŠK TJ Dolní Benešov „A“
2. Kolo Datum kola 2017/11/05 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
3 TŽ Třinec „B“ Šachový klub Karviná
3. Kolo Datum kola 2017/11/19 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
4 Šachový klub Karviná Baník Havířov „A“
4. Kolo Datum kola 2017/12/03 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
4 TJ Sokol Vrbno p/P Šachový klub Karviná
5. Kolo Datum kola 2017/12/17 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
3 Šachový klub Karviná Labortech Ostrava „B“
6. Kolo Datum kola 2018/01/14 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
5 TJ Slovan Havířov „A“ Šachový klub Karviná
7. Kolo Datum kola 2018/01/28 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
2 Šachový klub Karviná BŠŠ Frýdek-Místek „C“
8. Kolo Datum kola 2018/02/11 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
6 AŠK DA Olomouc „A“ Šachový klub Karviná
9. Kolo Datum kola 2018/02/25 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
1 Šachový klub Karviná ŠK Slavoj Poruba „B“
10. Kolo Datum kola 2018/03/18 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
6 Šachový klub Karviná SK Slavia Orlová „A“
11. Kolo Datum kola 2018/04/08 Hodina 10:00
Čís. Družstvo Družstvo
2 TJ Sokol Dobrá „A“ Šachový klub Karviná

Odkaz na soutěž v turnajové databázi (losy a soupisky ostatních družstev):
http://chess-results.com/tnr293317.aspx?lan=5&art=8&turdet=YES&wi=821

 

KS „B“:

Šachový klub Karviná „B“ (Rtg prům.:1918)
Šach. Jméno RtgFIDE RtgN FED Typ
1 Kohut Anna 2010 POL C, Z
2 Walowy Bohumír 2066 2032 CZE Z
3 Szotek Josef 1975 1980 CZE Z
4 Konečný Vladimír 1845 1878 CZE Z
5 Belačík Jan 1914 1915 CZE Z, ZK
6 Sobek Martin 1927 1910 CZE Z
7 Mrázek Roman 1833 1843 CZE Z
8 Zimniok Zdeněk 1776 1743 CZE Z, K
9 Sobek Rostislav 1998 2023 CZE  
10 Broda Michal 1812 1790 CZE  
11 Folwarczný Jiří 1798 1791 CZE  
12 Canibal Jaromír 1756 1702 CZE  
13 Kutálek Jan 1728 1745 CZE  
14 Krajčovič Filip 1628 1611 CZE  
15 Babušek Miroslav 1900 CZE  
16 Tran Robin 1256 1257 CZE  
17 Babušek Libor CZE  
18 Stetz Jan 1506 1518 CZE  
19 Tyrlík Rostislav 1391 1963 CZE  
20 Zimnioková Markéta 1535 1584 CZE  
Krajská soutěž „B“
MKŠS 2017/2018
Kolo 1 na 15.10.2017 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
2 2 Sokol Brušperk A - ŠK Karviná B 11
Kolo 2 na 05.11.2017 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
5 11 ŠK Karviná B - BŠS Frýdek-Místek 3
Kolo 3 na 19.11.2017 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
3 4 TJ Vendryně - ŠK Karviná B 11
Kolo 4 na 03.12.2017 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
4 11 ŠK Karviná B - Viktorie Bohumín 5
Kolo 5 na 17.12.2017 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
4 6 Rychvald A - ŠK Karviná B 11
Kolo 6 na 14.01.2018 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
3 11 ŠK Karviná B - Rychvald B 7
Kolo 7 na 28.01.2018 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
5 8 TJ Slovan Havířov B - ŠK Karviná B 11
Kolo 8 na 11.02.2018 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
2 11 ŠK Karviná B - Inter Petrovice 9
Kolo 9 na 25.02.2018 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
6 10 Baník Havířov C - ŠK Karviná B 11
Kolo 10 na 18.03.2018 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
1 12 SK Slavia Orlová D - ŠK Karviná B 11
Kolo 11 na 08.04.2018 k 09:00
Č. St.č. Družstvo Výs. Družstvo St.č.
6 11 ŠK Karviná B - TJ Mosty u Jablunkova 1

Odkaz na soutěž v turnajové databázi (losy a soupisky ostatních družstev):
http://www.chess-results.com/tnr300856.aspx?lan=5&art=8&turdet=YES&wi=821

OP Karviná:

Šachový klub Karviná „C“ (Rtg prům.:1708)
Šach. Jméno RtgFIDE RtgN FED Typ
1 Walowy Bohumír 2066 2032 CZE Z, V
2 Konečný Vladimír 1845 1878 CZE Z, V, K
3 Canibal Jaromír 1756 1702 CZE Z
4 Broda Michal 1812 1790 CZE Z
5 Folwarczný Jiří 1798 1791 CZE Z, ZK
6 Krajčovič Filip 1628 1611 CZE Z
7 Stetz Jan 1506 1518 CZE Z
8 Tran Robin 1256 1257 CZE Z
9 Tyrlík Rostislav 1391 1463 CZE  
10 Babušek Miroslav 1900 CZE  
11 Sobek Jaroslav 2247 2244 CZE V
12 Zimniok Lubomír 2051 2045 CZE V
13 Sobek Martin 1927 1910 CZE V
14 Sobek Rostislav 1998 2023 CZE  
15 Zimniok Zdeněk 1776 1743 CZE V
16 Babušek Libor CZE  
17 Przybyla Lukáš 1465 1463 CZE  
18 Žíla Pavel CZE  
19 Kypast Daniel CZE  
20 Szotek Josef 1975 1980 CZE V
Okresní přebor Karviná 2017/2018
Los družstev pro všechna kola
1. Kolo Datum kola 2017/10/22 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
5 ŠK Karviná „C“ VOLNO
2. Kolo Datum kola 2017/11/12 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
4 ŠK Karviná „C“ Rychvald „C“
3. Kolo Datum kola 2017/11/26 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
1 SK Slavia Orlová „E“ ŠK Karviná „C“
4. Kolo Datum kola 2017/12/10 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
3 ŠK Karviná „C“ TJ Sokol Chotěbuz
5. Kolo Datum kola 2018/01/07 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
2 Baník Havířov „D“ ŠK Karviná „C“
6. Kolo Datum kola 2018/01/21 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
2 ŠK Karviná „C“ TJ Sokol Těrlicko
7. Kolo Datum kola 2018/02/04 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
3 TJ Slovan Havířov „C“ ŠK Karviná „C“
8. Kolo Datum kola 2018/02/18 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
1 ŠK Karviná „C“ SK Slavia Orlová „F“
9. Kolo Datum kola 2018/03/04 Hodina 9:00
Čís. Družstvo Družstvo
4 Slavoj Český Těšín „B“ ŠK Karviná „C“

Odkaz na soutěž v turnajové databázi (losy a soupisky ostatních družstev):
http://chess-results.com/tnr301960.aspx?lan=5&art=8&wi=821

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.