Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Leden 2023
Po Út St Čt So Ne
« Pro    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Nejnovější komentáře

Již tuto sobotu začíná mezinárodní turnaj Open Karviná. Vzhledem k tomu, že jsme byli nuceni tento rok změnit hrací prostory, uvádíme níže způsoby, jak se dostat do hrací místnosti.

KSVČ Juventus se nachází v okrajové části města nedaleko Gymnázia Karviná a pár minut cesty pěšky od nádraží.

K dojezdu:

Pokud pojedete ve směru od Českého Těšína, tak přejedete kruhový objezd u Tesca, pokračujete stále rovně přes světelnou křižovatku směrem ke Slezské univerziě. I tady projedete světelnou křižovatku a stejně tak i další světelnou. Dorazíte na čtvrtou světelnou křižovatku, na níž odbočíte doprava. Budete pokračovat stále rovně přes světelnou křižovatku na tř.Osvobození až na konec této třídy, kde na křižovatce tvaru „T“ odbočíte doleva a po cca 500m uvidíte po pravé straně KSVČ Juventus.

Podobným způsobem se k hrací místnosti dostanete autem ve směru od Ostravy. Přejedete světelnou křižovatku u zimního stadionu (hotel) a na druhé světelné odbočíte u OD Prior na tř.Osvobození doleva. Budete pokračovat stále rovně přes světelnou křižovatku na tř.Osvobození až na konec této třídy, kde na křižovatce tvaru „T“ odbočíte doleva a po cca 500m uvidíte po pravé straně KSVČ Juventus.

Pokud hodláte přijet autobusem z Ostravy nebo Havířova, pak vystupte na zastávce „stadion házené“ a pokračujte cca 300m směrem rovně podél hlavní silnice. U autosalónu se hlavní silnice stáčí doleva, vy však budete pokračovat stále rovně po silnici vedoucí kolem gymnázia. Na jejím konci naleznete KSVČ Juventus.

K hrací místnosti se dá dojít i pěšky z nádraží. Vyrazíte doleva podél hlavní cesty a projdete rovně přes světelnou křižovatku, kde se odbočuje na Bohumín. Po levé straně uvidíte autosalon, kolem nějž vede cesta (mezi autosalónem a gymnáziem) až k KSVČ Juventus.

Z nádraží je možné dojet k hrací místnosti také místním autobusem (cena jízdného 15,-Kč, lístek se kupuje u řidiče) číslo 512, vystoupíte na čtvrté zastávce U Bažantnice a vrátíte se cca 100m nebo vystoupíte na třetí zastávce „Gymnázium“ a cca 250m dojdete.

(začátek trasy autobusu 512)

Fryštát,aut.nádr. zastávka s možností přestupu na železniční dopravu 11:45 3 0
Nové Město,ČSAD 11:47 1
Nové Město,gymnázium 11:49 2
Nové Město,U Bažantnice 11:51 2

Pro lepší orientaci jednoduchá mapa s vyznačením záchytných bodů.

 

dojezd

….nebo přímo odkaz na interaktivní mapu na mapy.cz :
KSVC Juventus

Těšíme se na Vaši účast!

Be Sociable, Share!

Okomentujte

Musíte být přihlášen pro vkládání komentáře.