Rubriky
Přihlásit se
Kalendář
Prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Příspěvky z kategorie ‘Výsledky’

Po malé pauze, kdy jsem „vydýchával“ naší porážku v Třinci a „těsnou“ prohru našeho béčka, jsem musel ještě „rozdýchat“ prohru našeho céčka v Okresním přeboru. Moc kyslíku už mi nezbylo, takže k hodnocení zápasů se dostávám teprve teď. :-)

Číst dále »

Ano, začaly soutěže družstev. Zábavný a často i únavný seriál :-) Ve II.lize „F“ hrálo naše áčko s hosty z Dolního Benešova. Naše béčko si jelo pro porážku do Brušperku :-(

Číst dále »

V neděli, 2.7.2017, se odehrálo poslední dějství šachových soutěží družstev v této sezóně. Áčko již bylo zachráněno, béčko mělo poslední šanci (teoretickou) na záchranu…

Číst dále »

Odehrána devátá kola v soutěžích, kde máme své zastoupení… Jen pro pořádek připomenu, že minulý týden (19.2.) sehrálo naše céčko v OP teprve osmé kolo a suverénně „přejelo“ Slavii Orlovou „G“ (Orlová – Karviná 1-7).

Číst dále »

Máme za sebou další kola šachových soutěží družstev. 5.2. hrálo naše céčko se Slovanem Havířov „C“ a tuto neděli (12.2.) pokračovaly i KS a II.liga.

Číst dále »

Dalšími koly pokračovaly šachové soutěže družstev. Zatímco áčko přivítalo v Gradu vedoucí tým soutěže Slavoj Český Těšín, naše béčko „vyfasovalo“ tým z opačného konce tabulky, TJ Dobratice.

Číst dále »

15.1.2017 nastupují do soutěží dvě naše družstva: áčko a béčko. Vzhledem k tomu, že jsme se na výboru rozhodli nebrat z béčka žádné hráče ze základní sestavy do áčka (béčko je na spadnutí :-( ) a v áčku chybí tři hráči základní sestavy, rozhoduji se (po dohodě s kolegy Walowým a Sobkem) pro „gambit“….

Číst dále »

V neděli 11.12. pokračovaly šachové soutěže za účasti našich mužstev. Tentokrát hrálo áčko i béčko doma. Jen pro pořádek podotknu, že 4.12. dostalo „čočku“ naše céčko v OP Karviná od rychvaldského béčka.
Číst dále »

…jak si vlastně stojíme? Soutěže se pomalu, ale jistě blíží ke své polovině a tak můžeme udělat „malou“ bilanci.

Číst dále »

Nejsem pověrčivý (tedy kromě některých věcí, jakože si zásadně neměním „vyhrávací“ ponožky, „vyhrávací“ tužku a jiné „vyhrávací“ věci :-) ), ale něco na těch pověrách možná bude…. Dějí se na světě věci! Třináctého (sice neděle, ale i tak….), „superúplněk“ (za posledních 68 let….), prohra áčka, výhra béčka…. Hmmmm :-) Není toho málo….

Číst dále »